ZLXDP Европски Попладневен Чај Сет Цвет Чај Чаша Чај Сет Домаќинство Свеќа Греење Овошје Чајник Стакло Подароци

ZLXDP Европски Попладневен Чај Сет Цвет Чај Чаша Чај Сет Домаќинство Свеќа Греење Овошје Чајник Стакло Подароци

Достапно за вашата нарачка
DEN 465.60
Залиха:

Длабоки и елегантни елегантни бели, шик елементи за печатење. Спирален филтер, ефикасно филтрирање на чај, миризлив чај. Керамичка основа за свеќи, алкохолни цврсти материи, романтични и топли. Рачно насликан златен дизајн, целосен сјај, фин порцелан, удобен за држење. Високо боросиликатно стакло, електрична керамичка печка. Може да се загрева со оган, без пукање по ненадејно ладење и ненадејно загревање. Длабоки и елегантни елегантни бели, шик елементи за печатење. Спирален филтер, ефикасно филтрирање на чај, миризлив чај. Керамичка основа за свеќи, алкохолни цврсти материи, романтични и топли. Рачно насликан златен дизајн, целосен сјај, фин порцелан, удобен за држење. Високо боросиликатно стакло, електрична керамичка печка. Може да се загрева со оган, без пукање по ненадејно ладење и ненадејно загревање. Длабоко и елегантно елегантно бело, шик елементи за печатењепирален филтер, ефикасно филтрирање на пумата, миризлива керамичка основа за свеќи, алкохолни цврсти материи, романтичен и топол дизајн на злато, целосен сјај, фин порцелан, удобен за држење високо боросиликатно стакло, електрична керамичка печка. Може да се загрева со оган, без пукање по ненадејно ладење и ненадејно загревањематеријал : керамика, Стакло, металпакувана содржина : 6 чаши, 6 чинии, 6 лажици + база на тенџере + послужавник + златна рамка : како што е прикажано пакетот вклучува : чајник * 1 сет (не вклучува други демонстрациски предмети)Совети За Вид : 1. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата