ZLXDP Големи Мажи Чанта Мода Машка Функционална Канцеларија Патување Месинџер Торби Машки 14 Инчен Лаптоп Рамо Торби

ZLXDP Големи Мажи Чанта Мода Машка Функционална Канцеларија Патување Месинџер Торби Машки 14 Инчен Лаптоп Рамо Торби

Достапно за вашата нарачка
DEN 360.00
Залиха:

Влошките за рамо се специјално дизајнирани за удобно искуство,. и ремените за рамо се независно проширени и задебелени за да го растераат притисокот врз рамената и да обезбедат удобно искуство. Мала големина, голем капацитет, патент на врвот на торбата, погоден за секојдневна употреба. Мала и голема, торбата е опремена со компјутерски џебен простор, џеб со патент, слот за мобилен телефон и многу повеќе. Магнетна спојка на надворешниот џеб со магнетна спојка за лесна употреба. Влошките за рамо се специјално дизајнирани за удобно искуство, а ремените за рамо се независно проширени и задебелени за да го растераат притисокот врз рамената и да обезбедат удобно искуство.Мала големина, голем капацитет, патент на врвот на торбата, погоден за секојдневна употреба.Мала и голема, торбата е опремена со компјутерски џебен простор, џеб со патент, слот за мобилен телефон и многу повеќе.Магнетна спојка на надворешниот џеб со магнетна спојка за лесна употреба.Пакетот вклучува : 1* Ранец Потсетник : 1. Поради светлосни ефекти, следете ја осветленоста/контрастот итн., бојата на сликата ќе биде малку поинаква од вистинскиот објект . (Само главниот производ се продава, не се продаваат додатоци)2. Рачно мерење, може да има отстапување од 1-2 см.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ни порака. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата