ZMAUTOPARTS LED Цевка Халоген Проектор Фарови Црна +6.25 Бела DRL Компатибилен со 2008-2014 Субару ИМПРЕЗА WRX/STI

ZMAUTOPARTS LED Цевка Халоген Проектор Фарови Црна +6.25 Бела DRL Компатибилен со 2008-2014 Субару ИМПРЕЗА WRX/STI

Достапно за вашата нарачка
DEN 1438.40
Залиха:

Проектор стил. SAE & DOT Одобрени За Улица Правни. Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада. Направено од производители одобрени ОД ОЕМ и сертифицирани ИСО, со материјал што ги исполнува или надминува барањата НА ОЕМ. Фаровите користат Светилки H7 на ниски светла и H1 на долги светла. 30 Дена Политика За Враќање-Гаранција За Враќање На Парите. Пар фарови (возачка и совозачка страна) пар СВЕТЛА ЗА ДРЛ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата