Zmvise Персонализирано лого за текст на слика Шарена унисекс прилагодлива капа за камиони со сопствена мрежа за бејзбол капа

Zmvise Персонализирано лого за текст на слика Шарена унисекс прилагодлива капа за камиони со сопствена мрежа за бејзбол капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

100% полиестер. Увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Материјал : 47% памук / 25% полиестер / 28% најлон. Дишејќи и удобно капаче за капацитет со камиони со пластична лента за прилагодување на бојата. Совршен додаток за костуми за забава за забава, празник. Полиестерска пена мрежа капа. Овие обични капачиња се идеален избор и одговара на секоја облека во секоја пригода. Нашите обични капачиња погодни за возрасни, студенти од колеџ, млади, тинејџерски момчиња или девојчиња. Одличен подарок што му го испраќа на пријателите или семејството. Кликнете на Персонализирајте сега за да започнете со персонализирајте ја вашата ставка и направете ја вашата сопствена капа за бејзбол!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата