Знаци на знак на чекална за викторија на Викторија - Голем

Знаци на знак на чекална за викторија на Викторија - Голем

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Прекрасно дизајнирани знаци Билита Викторијанска чекална за чекање за вашиот дом, канцеларија, бизнис или училиште. Димензии : 5 "H x 10" W. Премиум ласерирана врежана пластика. Знакот вклучува, по избор, силна двострана леплива лента за лепило за монтирање на повеќето површини. Совршен знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или училиште. Прекрасно дизајнирани знаци Билита Викторијанска чекална за чекање за вашиот дом, канцеларија, бизнис или училиште. Димензии : 5 "H x 10" W. Премиум ласерирана врежана пластика. Знакот вклучува, по избор, силна двострана леплива лента за лепило за монтирање на повеќето површини. Совршен знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или училиште. Нашиот знак на врата/wallид на нашиот викторијански викторијански јанотор може да биде прикачен на вратата, wallидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Знакот е врежан со ласер, така што зборовите се вметнати во пластиката. Доаѓа во повеќе бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата