Знак за калај метален wallид | Клинт Иствуд холивудски актер портрет 8 x 12 in. | Декорација на плака за уметнички постер за домашна бар соба гаража Човек пештера | Западни

Знак за калај метален wallид | Клинт Иствуд холивудски актер портрет 8 x 12 in. | Декорација на плака за уметнички постер за

Достапно за вашата нарачка
DEN 292.80
Залиха:

Многу алтернативи за употреба : Погодни за многу места како што се бар, кафе, трпезарија, манкав, гаража, куќа на плажа, ресторан, хотел, кујна, клуб, градина, вие го именувате!. Лесно за ракување, лесен за виси : Има валани рабови и запечатени дупки за виси. Не ви треба чекан и вежба за да го обесувате овој знак. Плус, нашите знаци се лесни, така што тие ќе се држат добро со иглички или двострани ленти. Не ви треба чекан и вежба за да го обесувате овој знак. Повеќе или помалку иста големина како лист со стандардна хартија за букви. Нашите знаци се лесни за ракување и лесни за виси, со валани рабови и запечатени дупки за виси. Препорачана употреба во затворен простор, може да избледи на отворено. Дали барате прекрасен, висококвалитетен метален знак за вашиот бар, кујна или mancave? Не гледајте подалеку од нашата колекција на метални знаци на калај! Нашите знаци се изработени од еколошки, лесен рециклиран метал и завршени со трајна, привлечна боја. Загарантирано 100% задоволство : Ние сакаме да бидете задоволни со вашата набавка, така што имаме гаранција за враќање на парите без ризик, не-прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата