Зона 15253 Корпа за Педали, 9,8 fl oz, НОВА ЕДЕН Matcha D8, 3 x H 9,4 инчи

Зона 15253 Корпа за Педали, 9,8 fl oz, НОВА ЕДЕН Matcha D8, 3 x H 9,4 инчи

Достапно за вашата нарачка
DEN 2452.64
Залиха:

Големина : D21 x H24cm/3 L.ABS. Земја На Потекло : Кина. Големина : D21 x H24cm/3 L.ABS. Земја На Потекло : Кина. 3Л и помала корпа за педали совршена големина за простории за прав и предмети за тоалет. Стапнете на педалата и нежно затворете кога ќе се затвори. Добитник на наградата за дизајн и одлична корпа за отпадоци за внатрешни работи. Мат бојата и влажната текстура му даваат луксузно чувство. Хигиенска внатрешна кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата