Зора САД Зора со четкан никел wallид монтиран единечен-косен миксер за миење садови

Зора САД Зора со четкан никел wallид монтиран единечен-косен миксер за миење садови

Достапно за вашата нарачка
DEN 3600.00
Залиха:

Контрола на волуменот и температурата. Операција со единечна рачка. Керамички касети на дискот. Mountидно монтирање. Завршување на четкан никел. Контрола на волуменот и температурата. Операција со единечна рачка. Керамички касети на дискот. Mountидно монтирање. Завршување на четкан никел. Паучи на зори се изработени од цврст месинг и позлатени со хром или четкан никел за да обезбедат сигурност и издржливост. Тие доаѓаат во класични и модерни стилови со различни функции за да одговараат и да го подобрат визуелниот пејзаж на еден дом. Конструирани со керамички касети со диск, тапаните се издржливи на долг рок во поширока разновидност на услови на вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата