Зрачен Професионален Софтлајн Водоотпорен Молив За Очи Со Алатка За Размачкување-Долготраен Лагер За Очи за Жени, За Совршено Зачадено Око, Чоколадо

Зрачен Професионален Софтлајн Водоотпорен Молив За Очи Со Алатка За Размачкување-Долготраен Лагер За Очи за Жени, За Совршено

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

Отстранете ја шминката за очи пред спиење. За најдобри резултати, користете нежен отстранувач на шминка за очи. Произведено во Грција. Направете ги вашите очи навистина да се истакнат со вистинската боја. Зрачен Професионален Софтлајн Водоотпорен Молив За Очи продолжува непречено за смела дефиниција. Секогаш внимавајте да ја отстраните шминката за очи пред спиење. За најдобри резултати, користете докажан отстранувач на шминка за очи кој е нежен и темелно ги чисти порите. Овој мек ајлајнер содржи природни состојки витамин Е и масло од јојоба, кое ја хидрира и ја храни нежната кожа на вашите очи. Внимателно е формулиран за сите типови кожа и може да се користи додека носите контактни леќи. Без глутен и без суровост. Овој мек молив не бара острилка за да остане на точка. Изберете ја најдобрата боја за да ги нагласите очите, или мешајте и совпаѓајте за навистина уникатен изглед секој пат. Достапно во : Чисто Црно, Чисто Сиво, Чоколадо, Темносина, Бисерна Слива, Маслиново, Шумско Зелено, Виолетова, Црна Слива, Сина, Беж, Зачадена Црна, Зачадена Темно Кафеава, Зачадена Темно Сина и Чадена Темно Виолетова. Без разлика дали ја претпочитате класичната едноставна линија за очи, или смело катеј, овој молив ќе додаде интензитет на вашата највпечатлива карактеристика. Се применува лесно на врвот на вашата основа. Крајот на моливот има нежна алатка за размачкување, што ви дава можност да ја измешате со сенката за очи за уникатен, беспрекорен изглед. Водоотпорниот Молив За Очи Софтлајн може да се користи на вашите веѓи. Сепак, Сјајниот Професионален Дефинатор за Веѓи во Прав или Молив За Веѓи За Очи Отпорен На Време ќе ви даде навистина прекрасни веѓи. Произведени Во Грција. Без разлика дали претпочитате класична едноставна линија за очи, драматично зачадено око или смело мачкино око, овој молив за очи ќе додаде интензитет на вашата највпечатлива карактеристика. Се применува лесно на врвот на вашата основа. Овој мек молив за очи не бара острилка за да остане на точка. Крајот на моливот има нежна алатка за размачкување, што ви дава можност да ја измешате со сенката за очи за уникатен, беспрекорен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата