ЗСФБИАО Сатенска Крпа За Маса Правоаголник Украси За Свадбени Забави Покривка За Божиќни Чаршафи За Домашни Настани Декори За Трпеза За Ресторани, Декорација На Х?

ЗСФБИАО Сатенска Крпа За Маса Правоаголник Украси За Свадбени Забави Покривка За Божиќни Чаршафи За Домашни Настани Декори За

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Сатен. Оваа правоаголна маса крпа маса додава д.леганс и модерноста на вашето време за јадење. Повеќенаменски : чаршафите се погодни за внатрешна и надворешна употреба, тераси, излети, градини, кујни, ресторани и семејни соби, кафулиња, специјални прилики, забави. Ако имате какви било други барања, ве молиме оставете ни порака,ние ќе се потрудиме да ви служиме. Метод на мерење на квадратна маса : големина на Квадратна покривка за маса = должина и ширина + висина на полите * 2на пример : големината на масата е 120*60см,висината на полите е 30см.Големината на чаршавот : (120+30*2) Х (60+30*2)=180*120 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата