ZTE Axon 40 Pro Мобилен Телефон - 5g Отклучен Паметен Телефон, 108mp Quad-Камера, Qualcomm Snapdragon 870, 144hz 6.67Amoled Екран, 65w Брзо Полнење Андроид Телефон w/ 5000mah Батерија, 12+256GB, Американска В

ZTE Axon 40 Pro Мобилен Телефон - 5g Отклучен Паметен Телефон, 108mp Quad-Камера, Qualcomm Snapdragon 870, 144hz 6.67Amoled

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

€108mp Quad Камери zte Axon 40 Pro 5g мобилен телефон пакети четири задни камери, 108mp примарен сензор со големина 1/1, 52-инчен во големина, 8 MP 120° ултра-широк агол единица, 2mp 4cm макро snapper, И 2mp длабочина сензор. Плус, овој отклучен паметен телефон е опремен и со предна камера од 16 мегапиксели. Снимете го вашиот животен момент со вашето семејство и пријатели со најдобар квалитет. ●Snapdragon 870 Процесор zte Axon 40 Pro мобилен телефон отклучен се напојува со Snapdragon 870 5g чипсет и има брзина на обработка до 3,2 GHz, што ви носи најдобра рамнотежа помеѓу перформансите и потрошувачката на енергија. Уживајте во помазно искуство со axon 40 Pro паметен телефон благодарение на стапката на освежување од 144 Hz и стапката на земање примероци од допир од 360hz. Што повеќе? Искористете Го ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Адрено 650 за да ги подобрите визуелните слики и сликите. ● 6.67" Амолед Дисплеј ФДД : Б1/2/3/4/5/7/8/12/17/20/28/66; ТДД : 38/40/41 ; АУТС : Б1/2/4/5/8; ГСМ : Б2/3/5/8. ЗТЕ Аксон 40 Про Мобилен телефон. €108mp Quad Камери zte Axon 40 Pro 5g мобилен телефон пакети четири задни камери, 108mp примарен сензор со големина 1/1, 52-инчен во големина, 8 MP 120° ултра-широк агол единица, 2mp 4cm макро snapper, И 2mp длабочина сензор. Плус, овој отклучен паметен телефон е опремен и со предна камера од 16 мегапиксели. Снимете го вашиот животен момент со вашето семејство и пријатели со најдобар квалитет. ●Snapdragon 870 Процесор zte Axon 40 Pro мобилен телефон отклучен се напојува со Snapdragon 870 5g чипсет и има брзина на обработка до 3,2 GHz, што ви носи најдобра рамнотежа помеѓу перформансите и потрошувачката на енергија. Уживајте во помазно искуство со axon 40 Pro паметен телефон благодарение на стапката на освежување од 144 Hz и стапката на земање примероци од допир од 360hz. Што повеќе? Искористете Го ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР Адрено 650 за да ги подобрите визуелните слики и сликите. ● 6.67" Амолед Дисплеј ФДД : Б1/2/3/4/5/7/8/12/17/20/28/66; ТДД : 38/40/41 ; АУТС : Б1/2/4/5/8; ГСМ : Б2/3/5/8. ЗТЕ Аксон 40 Про Мобилен телефон. ВАЖНИ БЕЛЕШКИ : Ве Молиме Потврдете дека фреквентните опсези на ВАШАТА СИМ-Картичка се вклучени во подолу Поддржаните Опсези пред Нарачката. Компатибилен Превозник : АТТ, Крикет, ЦЦ-АТТ, ТМО, ЦЦ-ТМО, ТФ-ТМО. Нето Мрежни Фреквентни Сегменти(НЕ-ЕУ). Нр : н77/78/1/2/3/5/7/28/38/40/41/66. Фдд : Б1/2/3/4/5/7/8/12/17/20/28/66. Тдд : 38/40/41. ХИТС : Б1/2/4/5/8. ГСМ : Б2/3/5/8. Други Карактеристики. 1. Отпечаток од прст под Екранот, NFC;. 2. ДТС : Х Ултра, Хи-фи, 2мик, Двојно звучник;. 3. ГПС (Л1)/А-ГПС/Беиду/Галилео/Глонасс;. 4. 802.11 а/б/г/н/ац / секира, бт 5.2;. 5. Акцелерометар, Близина И Амбиент, Компас, Жироскоп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата