Zwysl Транспарентен чаршав пластичен чист табела за покривање на табелата под подлога ПВЦ табела за пишување на водоотпорна масло доказ отпорна на трпезариска табел

Zwysl Транспарентен чаршав пластичен чист табела за покривање на табелата под подлога ПВЦ табела за пишување на водоотпорна

Достапно за вашата нарачка
DEN 497.60
Залиха:

➤ Работи и заоблени агли на меко стакло : По внимателно лекување, има искривување и нема да предизвика гребнатини. Cartentsfortfrosted табела со карактеристики : водоотпорен, отпорен на нафта, не лизгање, анти-скалинг, не-волуп, силна и висока безбедност.-Вода на табели со табели Користете хигиенски материјали : материјали за храна, без чуден мирис, чувајте свеж воздух во затворен простор и може да биде во директен контакт со храна. Мекото стакло ќе се пренесе по пакувањето, и ќе биде малку завиткано кога ќе се отвори, ве молиме бидете сигурни, ќе стане рамно кога ќе се користи природно [услугата] ако имате какви било прашања во врска со производот или сакате да прилагодите други големини, ве молиме Слободно можете да контактирате со нас, ние сме среќни да ви обезбедиме услуга ◆ чаршав : Заштитете го вашиот мебел, како што се трпезариска маса, масичка за кафе, маса за кафе, биро, лесна за чистење, удобно и заштеда време ◆ работ на работ е рамен : тој е пресечен со машински алати со голема прецизност CNC, нема дефекти, мазни и мазни и не ги повреди вашите раце ◆ Материјал : Табелата е изработена од ПВЦ, заштита на животната средина, топлинска изолација, ладно во лето и топло во зима ◆ Одржување. Ако вашата работна површина е многу мазна, се препорачува да користите текстуриран чаршав33. По приемот на стоката, ако има чуден мирис, ве молиме бидете сигурни да ја користите. Mat Мет на масата е лесна за чистење : Бидејќи материјалот е водоотпорен, ве молиме избришете го со крпа или исплакнете со вода. Тоа е нафта, докажана во вода, нелизгање и изолација на топлина2.➤ Поставени места : трпезариска маса, ТВ-кабинет, биро, маса за кафе, итн. Не ставајте го на ново прскана или восочена таблета, може безбедно да се користи на стакло, метал, мермер, гранитни површини4. Cartentsfortfrosted табела со карактеристики : водоотпорен, отпорен на нафта, не лизгање, анти-скалинг, не-волуп, силна и висока безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата