Абаодам микрофон покритие 32 пакувања со пена микрофон Шарен микрофон пена за пена рачен микрофон за ветробранот на ветробранот за ветерница за пена за караоке DJ KTV

Абаодам микрофон покритие 32 пакувања со пена микрофон Шарен микрофон пена за пена рачен микрофон за ветробранот на ветробранот

Достапно за вашата нарачка
DEN 222.72
Залиха:

Сет на микрофон за покривање : Постојат 32 парчиња покривка на микрофон од пена, има 4 бои на црвена, жолта, зелена и црна, 8 парчиња за секоја боја. Големината на секое парче е околу 7,90х5,50 см/3.10x2.16in. Квалитетен материјал : Покривот на микрофонот е изработен од густ и мек сунѓер материјал, кој има добра еластичност, не е лесен за деформирање и одговара на микрофонот. Детали за големината : Околу 7.90x5.50cm/3.10x2.16in, погоден за повеќето стандардни рачни микрофони, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби и да ви овозможи да ги споделите со вашите пријатели. Широко примена : Витробранската стакло на микрофон е погодна за KTV, барови, забави за танцување, простории за состаноци, интервјуа за вести, радио програми, претстави и други места. и санитарна : овие микрофонски шофершајбни можат да се држат подалеку од и, подалеку од плунка и влага, ефикасно да го филтрираат бучавата и да го подобрат квалитетот на снимањето. Сет на микрофон за покривање : Постојат 32 парчиња покривка на микрофон од пена, има 4 бои на црвена, жолта, зелена и црна, 8 парчиња за секоја боја. Големината на секое парче е околу 7,90х5,50 см/3.10x2.16in. Квалитетен материјал : Покривот на микрофонот е изработен од густ и мек сунѓер материјал, кој има добра еластичност, не е лесен за деформирање и одговара на микрофонот. Детали за големината : Околу 7.90x5.50cm/3.10x2.16in, погоден за повеќето стандардни рачни микрофони, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби и да ви овозможи да ги споделите со вашите пријатели. Широко примена : Витробранската стакло на микрофон е погодна за KTV, барови, забави за танцување, простории за состаноци, интервјуа за вести, радио програми, претстави и други места. и санитарна : овие микрофонски шофершајбни можат да се држат подалеку од и, подалеку од плунка и влага, ефикасно да го филтрираат бучавата и да го подобрат квалитетот на снимањето. Описот на сунѓер за опис, покривање на сунѓер е погоден за простории за состаноци, интервјуа за вести, претстави, KTV, барови. Заштитата на микрофонот од и нечистотијата може да обезбеди добра заштита. Едноставна замена, можете лесно да ги замените старите или оштетените заштитници на микрофон. добар ефект на заштита. Претстави, пакет, вклучувајќи 32 x микрофонски капаци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата