Киркленд Потпис МАШКИ UPF 50 Истегнување Перформанси Краток

Киркленд Потпис МАШКИ UPF 50 Истегнување Перформанси Краток

Достапно за вашата нарачка
DEN 327.84
Залиха:

100% Полиестер. Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. Машинско Перење. Киркленд Потпис МАШКИ UPF 50 Истегнување Перформанси Краток. 100% Полиестер. 2 Отворени Предни Рачни Џебови 1 Безбеден Џеб Со Патент Со Десен Преден Џеб 2 Задни Џебови - 1 Отворен Џеб, 1 Џеб со Патент Од Десната Страна. Удобен Појас со Внатрешен појас за држење. Ткаенина За Истегнување Што Ја Отстранува влагата до 50 Заштита од Сонце. Киркленд Потпис МАШКИ UPF 50 Истегнување Перформанси Краток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата