Летаат Трки Улица Женски Флукс Воздушна Јакна

Летаат Трки Улица Женски Флукс Воздушна Јакна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.20
Залиха:

Мрежа. Увезени. Миење Раце Само. Едноставноста може да оди долг пат. Воздушната Јакна За Трки Со Мува Покажува совршена рамнотежа помеѓу едноставноста и прецизноста, истовремено обезбедувајќи неспоредлив квалитет и функционалност за одбрана од летните горештини. Не ги комплицирајте работите; чувајте го ладно и возете Го Воздухот На Флуксот.Мрежа со целосен проток за максимален проток на воздух.Анатомски опремени за совршена позиција за возење.Рефлектирачки панели со висока видливост за дополнителна безбедност.СЕ ниво 1 отстранлив оклоп во рамената на. Мрежа. Увезени. Миење Раце Само. Едноставноста може да оди долг пат. Воздушната Јакна За Трки Со Мува Покажува совршена рамнотежа помеѓу едноставноста и прецизноста, истовремено обезбедувајќи неспоредлив квалитет и функционалност за одбрана од летните горештини. Не ги комплицирајте работите; чувајте го ладно и возете Го Воздухот На Флуксот.Мрежа со целосен проток за максимален проток на воздух.Анатомски опремени за совршена позиција за возење.Рефлектирачки панели со висока видливост за дополнителна безбедност.СЕ ниво 1 отстранлив оклоп во рамената на. Едноставноста може да оди долг пат. Воздушната Јакна За Трки Со Мува Покажува совршена рамнотежа помеѓу едноставноста и прецизноста, истовремено обезбедувајќи неспоредлив квалитет и функционалност за одбрана од летните горештини. Не ги комплицирајте работите; чувајте го ладно и возете Го Воздухот На Флуксот. Мрежа со целосен проток за максимален проток на воздух. Анатомски опремени за совршена позиција за возење. Се ниво 1 отстранлив оклоп во рамената и лактите е во согласност со стандардите EN1621-1. Заштитни јп назад оклоп-ЛЕТААТ Барикада се оклоп надградба компатибилен. Рефлектирачки панели со висока видливост за дополнителна безбедност. Висока абразија ткаенина се користи во критични области влијание. Прилагодлива манжетна за кука и јамка. Прилагодувачи на половината за кука и јамка за прилагодено вклопување. Страничните панели за проширување додаваат дополнително ниво на просторија и удобност. Прилагодувачите на јачината на звукот на раката обезбедуваат оклоп и обезбедуваат оптимално вклопување. ЈКК главниот патент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата