Dkенски женски јога панталони со високи половини за истегнување на половината

Dkенски женски јога панталони со високи половини за истегнување на половината

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Назад скриен џеб : Има само еден внатрешен џеб, има за цел погодно да ги залепите клучевите, кредитните картички или другите мали предмети кога излегувате секој ден или одите на јога, трчање или вежбање без оптоварување. Еластично затворање.Материјали : Изработено од високо квалитетна ткаенина, 83% полиестер 17% еластан, ултра мека, лесна, не-разгледана со активна еластичност. Материјали : Изработено од високо квалитетна ткаенина, 83% полиестер 17% еластан, ултра мека, лесна, не-разгледана со активна еластичност. 4 начини се протегаат и засилени на овој тренинг панталони се дизајнирани, ултра поддржувачки, помалку триење и размав.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата