Ефорбади tpu мека кутија покрива кожа за Sony PS Vita, Aqua

Ефорбади tpu мека кутија покрива кожа за Sony PS Vita, Aqua

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Висококвалитетна TPU кожа за Sony Play Station PS Vita. Нежната површина е одлична за обезбедување подобар зафат за подобрување на перформансите на игри. Добро заштита за да се спречи прашина, гребнатини, оштетување и секојдневна употреба. Притискање на копчињата со соодветно сечење Обезбедете удобна работа. Мек, лесен и издржлив материјал TPU. Висококвалитетна TPU кожа за Sony Play Station PS Vita. Нежната површина е одлична за обезбедување подобар зафат за подобрување на перформансите на игри. Добро заштита за да се спречи прашина, гребнатини, оштетување и секојдневна употреба. Притискање на копчињата со соодветно сечење Обезбедете удобна работа. Мек, лесен и издржлив материјал TPU. Висококвалитетна кожа TPU за Sony Play Station PS PS Vita Нежните површини е одлична за обезбедување подобар зафат за подобрување на копчињата за притискање на перформансите на игри со соодветно сечење, обезбедуваат удобна работа за заштита на бунарот за да се спречи прашина, гребнатини, оштетување и секојдневна употреба мек, лесен и издржлив материјал TPU.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата