Д -р Кирил Машки 3/4 џогер шорцеви еластични памучни панталони капри панталони под коленото долго тренингот што работи кратко со џебови со патенти

Д -р Кирил Машки 3/4 џогер шорцеви еластични памучни панталони капри панталони под коленото долго тренингот што работи кратко

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

70% памук, 25% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Затворање на влечење. Материјал за миење. интензивни вежби. 【Карактеристики : : Обичните панталони на мажите Capri доаѓаат во цврсти и стилски бои кои се совршени за секоја пригода. Виден еластична половината со внатрешно влечење може да се користи слободно прилагодлива затегнатост според вашиот половината. Складирање на вашиот телефон и паричник кога вежбате и еден џебови за грб.3/4 Мажи шорцеви, под должината на коленото. 【Повод】 : Овие долги шорцеви се одлични за трчање, џогирање, возење велосипед, риболов, патување и други спортови на отворено. Тие се исто така совршени за теретана, училиште и канцелариски носење. Можете да ги носите и за секојдневно и секојдневно носење. 【Подарок за празници】 : Мажите лабави обични шорцеви се одлични за да легнат низ куќата, спиењето, работата, да шетате по кучето, да трчате грешки и да одат по продавниците. Тоа е идеален подарок за вашиот татко, синови, момчиња и вашето семејство. 【Лесно и брзо размена или враќање】 Ве молиме изберете ја вашата големина според нашата табела со големина прикажана на последната слика пред купувањето. Ако имате какви било проблеми во врска со нашите машки лежерни еластични шорцеви од половината со џебови, ве молиме слободно да ги известите прво, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. Ние нудиме одлични производи со врвен квалитет и задоволна услуга за продажба за сите клиенти. Вашите убави избори за секојдневно носење, риболов, кампување, работа и други активности на отворено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата