МАИКАНОНГ Менс Опремени Мрежа 5 Атлетски Шорцеви,Тренингот Трчање Шорцеви,Лесни Брзо Сува Салата Шорцеви Со Патент Џебови

МАИКАНОНГ Менс Опремени Мрежа 5 Атлетски Шорцеви,Тренингот Трчање Шорцеви,Лесни Брзо Сува Салата Шорцеви Со Патент Џебови

Достапно за вашата нарачка
DEN 495.84
Залиха:

80% Најлон, 20% Спандекс. Затворање на патент. 80%Најлон 20% Спандекс. Надградена висококвалитетна ткаенина, ладна и дише за да избегнете лутина, мека и свиленкаста за удобност погодна за кожата, суво и фитил за пот за пролетна и летна облека, одлична отпорност на брчки и еластичност, дури и по многу перења, шорцевите со шорцеви од 5 инчи мажи атлетик сепак совршено ќе ја одржат својата текстура и боја. Дизајн : Еластичен Појас Со Внатрешен Кабел За Цртање, Едноставен Дизајн, Но И Практичен и Моден. Два Странични Џебови Спречуваат Испаѓање На Нештата.Мал Дизајн На Страничен Шлиц, Останете Удобни додека Тренирате. Повод : Совршен За Вежбање, Фитнес, Теретана, Трчање, Бодибилдинг, Кошарка, Фудбал, Тенис, Тренинг, Пешачење, Плажа, Секојдневни Прилики. Имаме Своја Единствена Големина, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини при Купувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата