Две Компанијата Стингреј Сет на 3 Правоаголни Бели Декоративни Коцки

Две Компанијата Стингреј Сет на 3 Правоаголни Бели Декоративни Коцки

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

МНОШТВО ПРОИЗВОДИ. Со нивната широка палета на производи, Две Компании изработуваат предмети за секој простор во вашиот дом. Од акцентни декори до прибор, барвер, предмети за подароци и многу повеќе. Тие исто така произведуваат празнична и сезонска стока што секој со добар вкус може да ја цени. УБАВО НАПРАВЕНО. Овие украсни послужавници се изработени од лесонит со средна густина покриени со веганска кожа и доаѓаат во комплет од 3 со големини од 17 3/4" W x 10 1/2" D x 2" H до 21 3/4" W x 13 1/2" D x 2" H. текстурата и деталите додаваат шарм на ова парче. Акрилните рачки се покриени со капачиња од нерѓосувачки челик во златна боја на секој крај. Стилски декор на секој простор. ПЛОДЕН СТИЛ : нема ништо како откривање додаток, подарок или парче накит што едноставно мора да го имате! Компанијата на двајца е посветена на дизајнирање на нови, возбудливи и стилски производи, создавајќи колекции кои се јасно од нивното време и кои обезбедуваат најдобра вредност за клиентите. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК. Нашите производи се совршен подарок за секоја пригода. Било Да Е Тоа Божиќ, родендени, свадби, годишнини, затоплување на куќата, па дури и во знак на благодарност. Бидете дарежливи и земете еден за себе и прославете ги малите победи во животот. ПРОСЛАВИ 50 ГОДИНИ. Нашиот бизнис го следи своето потекло уште во 1969 година кога боб И Боби Готлиб ја основаа компанијата во нивниот дом, и која живее повеќе од 50 години подоцна и со отпечаток што го опфаќа светот. Аспирациите на компанијата се поддржани од солидна визија и немилосрдна страст за одличен стил и креативност во се што прават. Од она што започна со само џиновско шише кечап сега е компанија со 50 години дизајнирање, создавање и успешно продавање на домашен декор, накит, предмети за подароци, парчиња за сервирање и многу повеќе Под појасот, Компанијата На Двајца во никој случај не забавува. Тие ја поставија границата високо со континуирано излегување со оригинални и паметни производи, користејќи висококвалитетни материјали и иновативни процеси. Компанијата на двајца сака да генерира бесконечен и обновлив извор на среќа со сите нивни производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата