Teemi TMSL-53CR 2D Bluetooth Barcode Scanner USB лулка пакет со една батерија што може да се заменливи заменливи

Teemi TMSL-53CR 2D Bluetooth Barcode Scanner USB лулка пакет со една батерија што може да се заменливи заменливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Без алатки Заменување на батеријата : Со специјалниот дизајн на основата на скенерот, лесно можете да ја замените батеријата, да го продолжите животот на скенерот и да го закачите скенерот на вратот со малата кука на основата. Висока брзина, омнидирекционално читање на 1 D, 2 D, поштенски шифри со бар и обратна печатена бар -код од површина на хартија или мобилен дисплеј, поддршка на целосни 2Д баркодови како PDF417, Micro PDF417, матрица со податоци, Maxicode, QR Code, Micro Qr, Az Tec, Hanxin, Intellient Mail Баркод (IMB) на визит -картичка, билети, возачка дозвола, машини, сметка за услуги за курир. Најновиот нов скенер за Bluetooth 5.0 и работи со i Phone, i Pad, Mac OS, Andriod, прозорец компјутер и таблети (не за Wend, Shopkeeper, Square). Лулката работи како база за полнење и приемник на податоци. Идеално е за оние стари компјутер или ПОС без карактеристика на Bluetooth. Со лулка, опсегот на сигналот е до 250м (820 метри). Специјална дизајнирана батерија за полнење 2500 m Ah, ултра-долг век на траење на батеријата, скенерот може да работи најмалку 12 часа континуирано без да застане по целосно полнење. Скенерот можете да го замените во една секунда кога е без полнење. Без грижи за батеријата кога имате многу скенирање работа. Три режим на скенирање и два режим на поставување : режим на активирање, режим на континуирано скенирање и режим на автоматско сензори; веднаш испратете или поставете серија. Скенерот може да работи под режим на скенирање на рацете во лулка додека се полни, нема потреба да го притискате активирањето за скенирање. Отстранлива батерија без алатки : Едноставно разменете ги батериите за да се вратат во смените на грбот; Чувајте ги резервните батерии на рака со флексибилни опции за полнење. Скенерот можете да го носите на вратот со малата кука на завртката. Отстранлива батерија без алатки : Едноставно разменете ги батериите за да се вратат во смените на грбот; Чувајте ги резервните батерии на рака со флексибилни опции за полнење. Скенерот можете да го носите на вратот со малата кука на завртката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата