Торба за купување на мечка Амбесон, диви животни нагоре во планините Тема крзнено животинско месојад, habоллостосто Хабитат, еколошка торба за еднократна употреба з

Торба за купување на мечка Амбесон, диви животни нагоре во планините Тема крзнено животинско месојад, habоллостосто Хабитат,

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5". Разноврсна. Само постелнина со финален квалитет на завршувањето. Мулти-намена : торба за намирници, библиотека или тота за плажа, торба за пелена, за јога, салата и повеќе! Забава. Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготраен дизајн. Боја во печатена слика : Зелена кафеава. Тешкото зашивање ќе трае подолго без да се олабават низите и може да задржат до 40 килограми тежина. Многу удобно и цврсто над лентите за рамото со пад на рамото од 11,5". Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или девојка девојка или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Во споредба со памукот, постелнината бара помалку вода за култивирање и е 30% посилна. Гордо дизајниран и печатен во САД. Држи до 40 килограми. Еколошка, без никаква боја супстанција што му штети на здравјето на вашето семејство. Еко-пријателски материјал : 100% цврста постелнина со тешки зашици. Овие корисни кеси за купување унисекс можат да се користат како торба за пелена, торба за плажа, торба за јога, торба за теретана, торба за перење алишта. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Разноврсна. Со најширокиот опсег на отпечатоци што ќе го најдете насекаде, сигурно ќе го пронајдете вистинскиот дизајн за таа специјална личност! Прилагодените, персонализирани производи се многу популарни.Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д. Секое миење ќе го направи помек. Долготраен дизајн. Лесен за грижа. Има едноставен и стилски дизајн, без патенти, џебови или постава. Боите нема да избледат благодарение на новите методи за дигитално печатење. Може да имате и да користите друга торба за сите ваши потреби. Сликата е отпечатена на само една страна од торбата. Тоа е совршена идеја за подароци за вашата мајка, сестра, ќерка, баба, сосед, најдобар пријател или вашиот учител. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Гордо дизајниран и печатен во САД. Како производители на дигитални печатени дизајнерски производи, ние ги следиме тековните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Лесно за грабнување. Само започнете да размислувате за сите места што можете да ги користите оваа разноврсна и еднократна еколошка торба! Шопинг за намирници, одење во библиотека, одење на работа, пикник во паркот, плажа или кратко патување, училиште, часови по јога или теретана. Без ограничувања, земете го тоа каде што сакате. Совршена големина за сите ваши потреби со голем капацитет : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "D. Мулти-намена : торба за намирници, библиотека или тота за плажа, торба за пелена, за јога, салата и повеќе! Забава. Еко-пријателски материјал : 100% цврста постелнина со тешки зашици. Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5". Направено од 100% цврста постелнина во тешка категорија. Држи до 40 килограми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата