Dalix 14 мини мало памучно платно за забави фаворизираат торба за подароци за свадби во црвено бело

Dalix 14 мини мало памучно платно за забави фаворизираат торба за подароци за свадби во црвено бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

памук. Карактеристики : Тешка должност 24oz. Материјал од памучно платно, две тонирани бои, проширување на густинот. Материјал : 24 мл. Премиум памучно платно. Големина : 14 x 10 x 5. Даликс Точка # : ST-044-RED / UPC : 812822028786. Боја : црвена / бела. памук. Карактеристики : Тешка должност 24oz. Материјал од памучно платно, две тонирани бои, проширување на густинот. Материјал : 24 мл. Премиум памучно платно. Големина : 14 x 10 x 5. Даликс Точка # : ST-044-RED / UPC : 812822028786. Боја : црвена / бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата