Катаку Хајленд Канти За Складирање Говеда 11 Инчни Преклопни Ткаенини Корпи За Складирање На Цвет Од Цреша За Полици Организирање Декоративни Големи Организатори ?

Катаку Хајленд Канти За Складирање Говеда 11 Инчни Преклопни Ткаенини Корпи За Складирање На Цвет Од Цреша За Полици Организирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.84
Залиха:

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] Достапен во две големини-11х11х11 инчи (Квадрат);15, 7х10, 6х1, 7 инчи (Правоаголник) дното на корпата за складирање е големо и рамно, обезбедувајќи цврст стисок. Кутијата за складирање со голем капацитет може да складира книги, облека, крпи, ќебиња итн. [ЦВРСТ И СИЛЕН] полиестерски фарбик, со вградена поддршка за шупливи плочи, не е лесно да се свитка или раскине, обезбедуваат стабилни и издржливи перформанси. Со зашиени рачки за извлекување од двете страни се дизајнирани да се движат кутија. [ПРЕКЛОПЕН И ПРЕНОСЛИВ] Овие кутии за складирање со склоплива долна структура може лесно да се склопуваат и преклопуваат, заштедува простор кога не се користи. Погоден е и за патувања со автомобил или патувања и ви помага да чувате работи, книги, крпи, чевли, производи за домашни миленици. [ПОВЕЌЕКРАТНА употреба] Канти за складирање коцки не само што ви помагаат да бидете организирани,туку и неговиот дизајн со повеќе теми може декоративна полица за коцки или која било просторија : бања,спална соба,дневна соба,перална итн.Тие прават прекрасен, но практичен подарок за пријателите и семејството за родендени, загревање на куќата или која било друга пригода за подарување подароци!. [Лесно Чистење] корпите за коцки лесно се бришат лесно со мека, сува крпа. Коцки за складирање ткаенини за организирање и намалување на нередот во домот или канцеларијата, лесни за носење во студентски дом или еднокреветен стан. СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ Големина : Плоштадот : 11 x 11 x 11 инчи/Правоаголник : 15.7x10.6 x 1.7 во, погодни за повеќето коцка полица организаторите Материјали : Изработени од мек, здрав, полиестер ткаенини со пораби-во, се повлече-out рачки Дизајн : на Располагање во забава, трендовски и симпатична стилови и бои шема, на дното со екстра картон поддршка, расклопна за лесно складирање ДЕКОРАТИВНИ ПРОСТРАНА ЧУВАЊЕ ВО ПОВЕЌЕТО СОБА Бања организаторите за коса & лична нега објекти, убавина материјали, перење кошница Плакарот & Кабинет & Полица организаторите, облека и интимни организаторите, ќебиња, пешкири Вашето семејство е најважен, облека чување на кутии, преземање складирање Куче соба помали нешта & кадифен / уметност резерви / образовни предмети Кујна, провизии, дневна соба DVD и книга, списание организатор Празна подарок кошеви, полица организаторите и многу други користи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата