Doitool метална прашина од прашина Застанете исправен прашина од не'рѓосувачки челик, долга рачка за прашина, кујна прашина, затворен простор за прашина за домашна кан

Doitool метална прашина од прашина Застанете исправен прашина од не'рѓосувачки челик, долга рачка за прашина, кујна прашина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 295.84
Залиха:

Кујнски прашина од прашина метал исправен прашина, тешка долга долга ракувана, стојат прашини за гаража, изработени од високо ниво на материјал, овој бункер за отпадоци е многу издржлив за долготрајна употреба. Индустриска метла за прашина и прашина поставена за канцеларија и домашна стока исправена употреба на рачка за рачка и метла, карактеристики со повеќенаменска, оваа лопата може да се користи и за да земете чај, суво овошје, ориз, брашно, храна за домашни миленици и други предмети. Надворешна метла за прашина и прашина поставена за домашна долга ракувана метла прашина исправена стоечка прашина, оваа лопата за ѓубре е мазна и нема постери по полирањето. многу едноставен за употреба. Чистење на ѓубрето за чистење на ѓубре и сет на прашина, долга рачка лесна метла поставена исправена стоечка прашина, поставена продавница за складирање, рачката е ергономска и удобна за зафаќање. корисно и издржливо. Чистење на кујната лопата долго ракуваше со тешка метла и прашина поставена исправена метла и прашина поставена за дома, лопата од 'рѓосана отвор може да се користи долго време. Можете да го користите без грижа. Кујнски прашина од прашина метал исправен прашина, тешка долга долга ракувана, стојат прашини за гаража, изработени од високо ниво на материјал, овој бункер за отпадоци е многу издржлив за долготрајна употреба. Индустриска метла за прашина и прашина поставена за канцеларија и домашна стока исправена употреба на рачка за рачка и метла, карактеристики со повеќенаменска, оваа лопата може да се користи и за да земете чај, суво овошје, ориз, брашно, храна за домашни миленици и други предмети. Надворешна метла за прашина и прашина поставена за домашна долга ракувана метла прашина исправена стоечка прашина, оваа лопата за ѓубре е мазна и нема постери по полирањето. многу едноставен за употреба. Чистење на ѓубрето за чистење на ѓубре и сет на прашина, долга рачка лесна метла поставена исправена стоечка прашина, поставена продавница за складирање, рачката е ергономска и удобна за зафаќање. корисно и издржливо. Чистење на кујната лопата долго ракуваше со тешка метла и прашина поставена исправена метла и прашина поставена за дома, лопата од 'рѓосана отвор може да се користи долго време. Можете да го користите без грижа. Опис на затворен простор за чистење на подови, долга рачка за домаќинства за гаражи Двор дома кујна канцеларија за чистење на подот за чистење- материјал : не'рѓосувачки челик;- боја : сребро;- големина : 79x27cm; пакет вклучувајќи 1 x прашина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата