Виножито Оригинален Електричен кабел Е2 Тип 12/склопување на прицврстување

Виножито Оригинален Електричен кабел Е2 Тип 12/склопување на прицврстување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Прочитајте го описот подолу!. Предупредување! Разберете ја моделирајте ја млазницата за напојување пред да купите. (Може да се примени такса за рестартирање). Прочитајте го описот подолу!. Предупредување! Разберете ја моделирајте ја млазницата за напојување пред да купите. (Може да се примени такса за рестартирање). Фабрички OEM електричен кабел и склопување на прицврстување за двете брзини E2 тип 12 (E2 црна, сребрена, златна) вакуум на виножито. Користете многу мал рамен шрафцигер за да ја отстраните лентата за прекинувач на прекинувачот од главната прицврстувачка за прекинувач за напојување. Вметнете рамно сечило во малата дупка во прицврстување за да „ослободиме“ и израмнете го клипот што го држи на своето место. Друга опција е да ја набавиме лентата R12145 и ќе се комбинираме со електричен кабел за да овозможиме целосна апликација „приклучок и игра“. Нема потреба да го направите горенаведениот чекор. Во јуни 2016 година, олеснувањето на вирусот беше зголемено за да се спречи кратко. Нов дизајн - 2,58 инчи (2 19/32, 65,69 mm) оригинален дизајн - 2,01 инчи (2 1/64, 51,12 mm).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата