Пакување И Играње Душек Топер, Двострано Пакување N Игра Душек Рампа За Бебиња И Мали Деца И Бебе Пакет И Игра Чаршафи Водоотпорен, Одговара Бебе Тренд Лил Одложи Де?

Пакување И Играње Душек Топер, Двострано Пакување N Игра Душек Рампа За Бебиња И Мали Деца И Бебе Пакет И Игра Чаршафи Водоотпорен,

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

Двострано Пакување N Душек За Играње : дизајн на пена Со Висока густина за растечки развојни потреби на бебето. Детската страна ја нуди цврстината што е критична за новороденчињата. И за малите деца, едноставно превртете ја на кадифената, помека страна. Нашиот плејард топер ќе ја усоврши рамнотежата помеѓу цврстата поддршка и меката удобност. Без Празнини И Супер Безбедни : Без ризик од небезбедни простори или изгубени цуцли, играчки на страните или аглите на оваа подлога за игралиште. Мека Ткаенина и Бесшумен Дизајн : мека ткаенина од микрофибер на врвот, ватиран со алтернативно полнење надолу за некое амортизирање, а средниот користи водоотпорен слој. Дополнителна ткаенина на дното. Поради овој четирислоен дизајн и употреба на оваа мека ткаенина, капакот нема да испушта звуци на крцкање, ќе му обезбеди на вашето бебе тивка и удобна околина. Удобно И Абсорбента Полнење : ватиран дизајн и оптимално полнење на нашиот пакет n игра душек покритие даде само вистинската количина на мекост и поддршка за вашето бебе да спие или да игра. И ние користиме дополнително удобно полнење кое исто така може речиси веднаш да ги апсорбира сите течности и целосно водоотпорната обвивка го штити вашиот скап душек. Крајна Заштита : премиум водоотпорниот материјал дише и го штити вашето бебе од без разлика од каква течност може да дојде. Покрај тоа, овој капак за подлога за душек е без винил и идеален за деца со алергии или астма. Машина за перење и сушење, за чести несреќи, купете 2 или повеќе - додека едниот се мие, другиот може да го замени за да го заштити душекот. Оваа ставка, вклучувајќи 1 пакет пакет n игра душек и 1 пакет playard душек рампа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата