Јонгјан 5х7 инчи портокалова роза цветна рамка со пастирски стил дами фото рамка дома декорација за приказ на маса

Јонгјан 5х7 инчи портокалова роза цветна рамка со пастирски стил дами фото рамка дома декорација за приказ на маса

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.84
Залиха:

【Дизајн】 Изглед на фото -рамка од портокалова роза со совршени детали. Оваа декоративна симпатична рамка ќе ја запали вашата соба и ја прави вашата соба многу елегантна. 【Големина и тежина】 : Големина на рамката : 6,8x8,6 инчи, големина на сликата : 5x7 инчи. 【Материјал】 : Рамката е изработена од смола, оваа рамка ја прикажува традиционалната изработка што совршено се меша со кој било простор акцент во секоја просторија, оваа рамка добро се спарува со семејни фотографии. 【Лесно монтирање】 : Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап за вчитување на фотографии. 【Подарок】 што може да биде подарок за споделување на негувана меморија на вашата сакана личност : свадби и семејни настани. Совршен подарок за пријатели, роднини и некој што го сакате. 【Дизајн】 Изглед на фото -рамка од портокалова роза со совршени детали. Оваа декоративна симпатична рамка ќе ја запали вашата соба и ја прави вашата соба многу елегантна. 【Големина и тежина】 : Големина на рамката : 6,8x8,6 инчи, големина на сликата : 5x7 инчи. 【Материјал】 : Рамката е изработена од смола, оваа рамка ја прикажува традиционалната изработка што совршено се меша со кој било простор акцент во секоја просторија, оваа рамка добро се спарува со семејни фотографии. 【Лесно монтирање】 : Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап за вчитување на фотографии. 【Подарок】 што може да биде подарок за споделување на негувана меморија на вашата сакана личност : свадби и семејни настани. Совршен подарок за пријатели, роднини и некој што го сакате. Информации за производот : Боја : Големина на портокал : материјал од 5х7 инчи : Белешка за смола : Ве молиме, разберете дека поради калибрацијата на бојата на светлината, вистинската боја може да биде малку поинаква.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата