Меируо Замена Бенд Погоден За Суунто Спартан Спорт/Суунто Амбит 3 Вертикална

Меируо Замена Бенд Погоден За Суунто Спартан Спорт/Суунто Амбит 3 Вертикална

Достапно за вашата нарачка
DEN 185.44
Залиха:

Компатибилен Со Suunto Spartan Sport/Suunto Ambit 3 Вертикална. Премиум Материјал, изработен од Висококвалитетен Силикон. Лесен за инсталирање и отстранување. Една големина одговара најмногу, можете да ја прилагодите според вашиот зглоб. Опис : 100% сосема нови И висококвалитетни Спецификации : Материјал : Силиконски Ремен + Брава Од Нерѓосувачки Челик Компатибилна Со : Suunto Spartan Sport/Suunto Ambit 3 Вертикални Карактеристики : Мека, Издржлива, Лесна За Инсталирање, Удобна За Носење Пакетот Вклучува : -1 Pc Watch band+1 pc алатка + 2 парчиња Пинови Забелешка : 1cm=10mm=0,39 инчи ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата