Topind шише со лимон шише салата чаши овошје инфузер пикацер инфузија на здравствена чаша 650ml h2o на отворено спортско шише со сок од лимон сок за пиење чаша спортски зд?

Topind шише со лимон шише салата чаши овошје инфузер пикацер инфузија на здравствена чаша 650ml h2o на отворено спортско шише

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

3-во-1 шише со вода : Создадете свои комбинации за овошје и добијте здрав начин на живот. Неговото големо отворање го олеснува чистењето. Шише со вода, шише со вкус на овошје, шише Шакер.е. Систем за безбедно заклучување на Xtra : со гума за зафат и рачка за носење. Има добро доказ за протекување и поставување на капакот за заклучување.i. Договор за трчање, велосипедизам, салата, патување и кампување. · Шише со вода од лимон со употреба на поликарбонат на храна поликарбонат (компјутер), здрав и безбеден. · Одделен дизајн - одвојлив стискач на пониско место создадете независен асортиман за да се примени во какви било прилики, како што се пешачење, велосипедизам, во теретана или едноставно на забавен и здрав начин за уживање во вашите дневни активности. · Овошјето инфузер и шише со стискави е еднократно, рециклирано и газирана вода-пријателска. Давајќи ви здрава и поевтина алтернатива на сода, сок, пијалоци и спортски пијалоци. · Лесно чисто, овие комплети се многу лесни за склопување и расклопување, што го прави исклучително лесен за чистење. Стилска едноставна обоена замрзната овошна чаша. Пред употреба, фиксна водоотпорна престилка, спречете го Leakag. · Шише со вода од лимон со употреба на поликарбонат на храна поликарбонат (компјутер), здрав и безбеден. · Одделен дизајн - одвојлив стискач на пониско место создадете независен асортиман за да се примени во какви било прилики, како што се пешачење, велосипедизам, во теретана или едноставно на забавен и здрав начин за уживање во вашите дневни активности. · Овошјето инфузер и шише со стискави е еднократно, рециклирано и газирана вода-пријателска. Давајќи ви здрава и поевтина алтернатива на сода, сок, пијалоци и спортски пијалоци. · Лесно чисто, овие комплети се многу лесни за склопување и расклопување, што го прави исклучително лесен за чистење. Стилска едноставна обоена замрзната овошна чаша. Пред употреба, фиксна водоотпорна престилка, спречете го Leakag. Пластичното шише со вода е изработено од врвен материјал PETG, безбедност со високо квалитетен степен на храна, што не е хемиски мириси и без токсин. Тоа е идеален подарок за секојдневно пиење вода за деца, мажи, жени, ова не е само подарок, туку и здрав начин на живот и искрена убов.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата