Алаза Еднорог Виножито Боја Галакси Вратоврска Боја Корпа За Чување Подароци Големи Склопувачки Пречки За Перење Со Рачка, 20х20х14 во

Алаза Еднорог Виножито Боја Галакси Вратоврска Боја Корпа За Чување Подароци Големи Склопувачки Пречки За Перење Со Рачка, 20х20х14

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.84
Залиха:

платно. Увезени. Издржлив материјал : платно и водоотпорна јп ткаенина (кошница), памук (рачка). Голема големина : 20х20х14 инчи, кои се совршени за фрлање перници, ќебиња, Утешител, Перница, облека и повеќе предмети. Издржливост рачки дизајн. Преклопен, лесен за движење и одземање.¡Доволно цврст за да застане исправен и водоотпорен како корпа за перење. Лесните и водоотпорни карактеристики го прават тоа може да се стави во спални соби, детски соби, плакари, бањи, дневни соби и други места, исто така може да се користи како декоративна корпа за складирање, па дури и во багажникот на автомобилот. Стотици и илјадници персонализирани и реални обрасци се за избор. На пример, теми како што се животни, цвеќиња, фестивали, сезони, уметност, етнички групи итн. Совет : рачно перење. Не може да се пере машина. Лесен и преклоплив, лесен за движење и складирање. Капацитетот е доволно голем за да собере доволно предмети. Издржлив, водоотпорен и стабилен, така што лесно можете да го користите во секое време. Богат и разновиден избор на модели, може да се користи како подароци за разни празници Како Денот На Мајката, Денот На Таткото, Роденденот, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Велигден, Денот на Благодарноста и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата