ZSEDP 5.0 Брзо Поврзување На Полнење Мини Пренослив Глас Мулти-Јазичен Паметен Преведувач За Деловен Состанок Во Странство

ZSEDP 5.0 Брзо Поврзување На Полнење Мини Пренослив Глас Мулти-Јазичен Паметен Преведувач За Деловен Состанок Во Странство

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Паметниот преведувач има чип 5.0, кој има брза и стабилна врска. Поддржува меѓусебен превод на 80 видови јазици. Поддржува превод на дијалог, превод на фотографии и превод на текст, што е доста погодно за употреба. Преведени службеници во џебови, различни сценарија, различни толпи и во секое време, насекаде. Мала, Но Моќна : Вградена батерија на полнење од 800 мах, 20 часа континуирана употреба. Лесен за држење и носење. Погоден за транснационално патување, шопинг, деловна соработка, снимање состаноци, учење јазици итн. Име на ставка : Паметен Преведувач Материјал : Abs Верзија : 5.0 Моќност : 3wstandby Време : 60 Дена Континуирано Работно Време : 20 Часа Адаптер За Полнење : Микро USB 1 ABattery : 800mah (Вклучено)Карактеристики : Полнење, Брзо Поврзување, Погодно За Употреба : 38mm x 130mm x 13mm/1.5" x 5.12" x 0.51" (Прибл.) Паметниот преведувач има 5.0 чип, кој има брз и стабилен connection.It поддржува меѓусебен превод на 80 видови languages.It поддржува превод на дијалог, превод на фотографии и превод на текст, што е сосема погодно за употреба.Преведени службеници во џебови, различни сценарија, различни толпи и во секое време, насекаде.Мала, Но Моќна : Вградена батерија на полнење од 800 мах, 20 часа континуирана употреба. Лесен за држење и носење. Погоден за транснационално патување, шопинг, деловна соработка, снимање состаноци, учење јазици итн.Пакетот Вклучува : 1 x Паметен Преведувач1 x Кабел За Полнење1 x Упатство За Употреба Белешки : Поради разликата во светлината и поставката на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата