Weilaikeqi зајаци од легло кутија миленичиња тава животни легло со високи буфли аголни легло за миленичиња тоалети со ситни тренери за галесари, други животни, чинчила,

Weilaikeqi зајаци од легло кутија миленичиња тава животни легло со високи буфли аголни легло за миленичиња тоалети со ситни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

【Премиум и сигурен】 : Малите животни легло е направено од PP материјал, издржлив и силен; Специјалниот дизајн додава буфла висока 15 см, ефикасно спречува Spatter Pee. 【Совршено за мали миленичиња】 : Легло за миленичиња е одлично за зајаци, стаорци, чинчили, заморчиња, ферети, зајаче или други мали животни. 【Поправање на Snap】 : литарска кутија со прицврстувачи за прицврстување, што може да се поправи во аголот на кафезот, за да се спречи да се влече од мали животни. 【Лесно за чистење】 : lивотните легло е дизајнирано со отстранлив фиока и лесно чистење, Белешка : Одржување на нозете на миленичињата од заглавување на решетката. 【Удобно дизајн на решетката】 : Тоалетот на зајакот е со соодветна база за филтрирање на решетки, мазни, нозе за мелење, животински нозе пријателски, удобни и цврсти. 【Премиум и сигурен】 : Малите животни легло е направено од PP материјал, издржлив и силен; Специјалниот дизајн додава буфла висока 15 см, ефикасно спречува Spatter Pee. 【Совршено за мали миленичиња】 : Легло за миленичиња е одлично за зајаци, стаорци, чинчили, заморчиња, ферети, зајаче или други мали животни. 【Поправање на Snap】 : литарска кутија со прицврстувачи за прицврстување, што може да се поправи во аголот на кафезот, за да се спречи да се влече од мали животни. 【Лесно за чистење】 : lивотните легло е дизајнирано со отстранлив фиока и лесно чистење, Белешка : Одржување на нозете на миленичињата од заглавување на решетката. 【Удобно дизајн на решетката】 : Тоалетот на зајакот е со соодветна база за филтрирање на решетки, мазни, нозе за мелење, животински нозе пријателски, удобни и цврсти. Опис : - 【Премиум и сигурен】 : Малите животни легло е направено од PP материјал, издржлив и силен; Специјалниот дизајн додава буфла висока 15 см, ефикасно спречува Spatter Pee. - 【Удобно дизајн на решетката】 : Тоалетот на зајакот е со соодветна база за филтрирање на решетки, мазни, нозе за мелење, животински нозе пријателски, удобни и цврсти. - 【Поправање на Snap】 : литарска кутија со прицврстувачи за прицврстување, што може да се поправи во аголот на кафезот, за да се спречи да се влече од мали животни. - 【Лесно за чистење】 : lивотните легло е дизајнирано со отстранлив фиока и лесно чистење, Белешка : Одржувањето на нозете на вашето домашно милениче од заглавување на решетката. - 【Совршено за мали миленичиња】 : Легло за миленичиња е одлично за зајаци, стаорци, чинчили, заморчиња, ферети, зајаче или други мали животни. Спецификација : - Материјал : PPSIZE CHART : 38.7 CMX30.3 CMX15.8 CM/15.24 INCHX1111111111111111.93 INCHX6 .22 Inchpackage Вклучува : 1 легло кутија тоалетот : Ве молиме, оставете малку грешки како резултат на рачно мерење и различни монитори.

Кон својствата

- Material:
PP
Size Chart:
38.7cmx30.3cmx15.8cm/15.24inchx11.93inchx6.22inch:
Package Includes:
1 Litter Box Toilet:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Најдобри предлози во категоријата