Ambesonne Pastel Togn Togh, ретро шема со полкови точки со преклопување на прстените форми квадрати шарени забавни принт, еколошка торба за еднократна употреба за намирници пл

Ambesonne Pastel Togn Togh, ретро шема со полкови точки со преклопување на прстените форми квадрати шарени забавни принт, еколошка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Лесен за грижа. Секое миење ќе го направи помек. Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д. Може да имате и да користите друга торба за сите ваши потреби. Многу удобно и цврсто над лентите за рамото со пад на рамото од 11,5". Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5". Има едноставен и стилски дизајн, без патенти, џебови или постава. Овие корисни кеси за купување унисекс можат да се користат како торба за пелена, торба за плажа, торба за јога, торба за теретана, торба за перење алишта. Еко-пријателски материјал : 100% цврста постелнина со тешки зашици. Тешкото зашивање ќе трае подолго без да се олабават низите и може да задржат до 40 килограми тежина. Еко-пријателски материјал : 100% цврста постелнина со тешки зашици. Гордо дизајниран и печатен во САД. Направено од 100% цврста постелнина во тешка категорија. Гордо дизајниран и печатен во САД. Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5". Тоа е совршена идеја за подароци за вашата мајка, сестра, ќерка, баба, сосед, најдобар пријател или вашиот учител. Само постелнина со финален квалитет на завршувањето. Нема повеќе пластични или хартиени кеси! Одете зелено со оваа целосно рециклирана и еднократна торба за органска постелнина. Држи до 40 килограми. Држи до 40 килограми. Долготраен дизајн. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или девојка девојка или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Без ограничувања, земете го тоа каде што сакате. Лесен за користење. Лесно за грабнување. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Разноврсна. Долготраен дизајн. Мулти-намена : торба за намирници, библиотека или тота за плажа, торба за пелена, за јога, салата и повеќе! Забава. Боја во печатена слика : разнобојно. Мулти-намена : торба за намирници, библиотека или тота за плажа, торба за пелена, за јога, салата и повеќе! Забава. Еколошка, без никаква боја супстанција што му штети на здравјето на вашето семејство. Само започнете да размислувате за сите места што можете да ги користите оваа разноврсна и еднократна еколошка торба! Шопинг за намирници, одење во библиотека, одење на работа, пикник во паркот, плажа или кратко патување, училиште, часови по јога или теретана. Боите нема да избледат благодарение на новите методи за дигитално печатење. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Со најширокиот опсег на отпечатоци што ќе го најдете насекаде, сигурно ќе го пронајдете вистинскиот дизајн за таа специјална личност! Прилагодените, персонализирани производи се многу популарни.Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д. Како производители на дигитални печатени дизајнерски производи, ние ги следиме тековните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Сликата е отпечатена на само една страна од торбата. Совршена големина за сите ваши потреби со голем капацитет : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "D. Разноврсна. Во споредба со памукот, постелнината бара помалку вода за култивирање и е 30% посилна. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Лесна грижа : Машината што се мие на 40 ° C (104 ° F) со светло бои, суво суво на нежен режим, виси на суво, влажно железо со пареа доколку е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата