Дукал ДУК ПВ5194 Донмист Перинеална Миење, Без Исплакнете, 8 мл Спреј Шише

Дукал ДУК ПВ5194 Донмист Перинеална Миење, Без Исплакнете, 8 мл Спреј Шише

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Спреј Шише. Нема формула за плакнење. Нема формула за плакнење. Земја на потекло : Малезија. Нежно ја чисти чувствителната кожа. Нема формула за плакнење. Ги надополнува природните масла на кожата. Свежиот цветен мирис ја остава кожата да мириса чиста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата