#6-32x2 'Груба нишка A307 Одделение A СИТЕ РАБОТНИ РОД со низок јаглероден челик цинк позлатен PK 10

6-32x2 'Груба нишка A307 Одделение A СИТЕ РАБОТНИ РОД со низок јаглероден челик цинк позлатен PK 10

Достапно за вашата нарачка
DEN 782.40
Залиха:

Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали. Ако имате какви било прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. Сликите се репрезентативни на артикалот, но не се од вистинската ставка. Димензии на производот, финиш, ознаки на главата, должина на конец, форма на печат или форма на фалсификување, итн., Може да се разликуваат од сликата. Производите се гарантираат за да ги исполнат спецификациите на кои се произведуваат. Спецификациите овозможуваат толеранции во димензија и форма, што може да варира од многу до многу. Зацврстувачите на индустрискиот бренд ASMC се гарантира дека се со највисок квалитет и се контролирани многу, обезбедувајќи следливост на производителот и суровината. Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали. Ако имате какви било прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. Сликите се репрезентативни на артикалот, но не се од вистинската ставка. Димензии на производот, финиш, ознаки на главата, должина на конец, форма на печат или форма на фалсификување, итн., Може да се разликуваат од сликата. Производите се гарантираат за да ги исполнат спецификациите на кои се произведуваат. Спецификациите овозможуваат толеранции во димензија и форма, што може да варира од многу до многу. Зацврстувачите на индустрискиот бренд ASMC се гарантира дека се со највисок квалитет и се контролирани многу, обезбедувајќи следливост на производителот и суровината. Спецификации на производот СПАРТ # : 0000-2579444 БИДЕНЕНЕР Тип : Сите нишки Rod Size Опис : #6-32x2'Diameter/Номинална големина : #6 LLENT : 2'Thread Pitch : 32 Thread Pitch Type : Coar Set Hread Упатство : Право за покривање : Комплетен систем за мерење : Inchgrade : A ( 2. Целокупната шипка за навој е достапна во низок јаглероден челик (обичен, цинк -обложен или топол натопи галванизиран), како и 304 и 316 не'рѓосувачки, и челик Б7 легура. Други материјали се достапни по специјална нарачка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата