Френклин Спортски Женски Перформанси Здолниште

Френклин Спортски Женски Перформанси Здолниште

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

50% Полиестер, 50% Спандекс. Произведено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МАРИНОВАНЕ + ТЕНИСКО ЗДОЛНИШТЕ : ова женско атлетско здолниште е совршено за мариноване, тенис и голф играчи да го погодат теренот или врските во удобност и стил. ТКАЕНИНА ЗА ИЗВЕДБА : ова здолниште од 15 инчи е направено со спандекс и ткаенина од полиестерска мешавина за лесно, флексибилно вклопување што им помага на спортистите да се претстават најдобро. ТОПЧЕСТ ЏЕБ : Дизајниран Со вграден џеб за лесно складирање на кисели топчиња и тениски топчиња додека сте на теренот. МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : Направено со ултра мек појас за да се обезбеди целосна удобност на теренот, теренот за голф, салата или на кое било друго место!. МАТЕРИЈАЛ : Создаден Со спандекс и полиестерски мешани ткаенини. Завршете го вашиот изглед на и надвор од теренот со ова спандекс-мешавина, атлетско тениско здолниште Од Френклин Спорт. Ова здолниште од 15 инчи е направено со полиестер, спандекс мешавина која е мека на кожата и овозможува лесно движење додека играте кисела топка, тенис, голф или вежбате. Ова здолниште е дизајнирано и со вграден топчест џеб за лесно складирање на кисели топчиња и тениски топчиња додека сте на теренот. Дизајнирано за максимално движење и удобност, ова здолниште е совршено за спортистите да вежбаат и да играат без ограничувања. Без разлика дали сте на или надвор од теренот, ова женско атлетско здолниште е главна гардероба за секој спортист, затоа фатете го вашето денес!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата