Ebros диви запад за излез од алатки со кожен скролување чипка чипка каубојска подигачка полица за фото рамка со рамка за сликање на грб 3.5 x5 Западен рустикален каубојк

Ebros диви запад за излез од алатки со кожен скролување чипка чипка каубојска подигачка полица за фото рамка со рамка за сликање

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Оваа рамка за фотографии за подигање на Западен каубој е изработена од полирезин, рачно насликана и полирана индивидуално. Опремена е со лента за селејство за екранот на горниот дел од масата или полицата. Оваа рамка за фотографии за подигање на Западен каубојски мери 11,5 "високи, 9,5" широки и 1,5 "длабоко приближно. Тој е дизајниран за 3,5" од 5 "фотографии. Дали знаете lубител на теми од земја западен или Тексас таму на која му е потребна убава рамка за слика. Ова е совршен западен украси одличен подарок за роденден, Божиќ, ден на ветерани или само затоа што. Одлично парче за разговор и прекрасен додаток на секоја просторија. Се одликува со западен каубојски чизми со уникатна кожна алатка и чипка за движење. И насликано исто како и каубојски чизми, на вашите гости дефинитивно ќе им треба двојно преземање кога ќе го видат на прв поглед!. Кока -Кока и реквизитите поставени до фигурата не се вклучени во списокот. Тие се наменети да обезбедат перспектива на големината на оваа точка. Оваа рамка за фотографии за подигање на Западен каубој е изработена од полирезин, рачно обоена и полирана индивидуално. Тој е опремен со лесен грб за екранот на горниот дел од табелата или полицата. Оваа рамка за фотографии од западен каубојски подигање мери 11,5 "висока, 9,5" ширина и 1,5 "длабока длабока Приближно. Тој е дизајниран за 3,5 "од 5" фотографии. Дали знаете lубител на теми од земја западна или Тексас таму на која е потребна убава рамка за слика. Ова е совршен западен украси одличен подарок за роденден, Божиќ, ден на ветерани или само затоа што. Одлично парче за разговор и прекрасен додаток на секоја просторија. Се одликува со западен каубојски чизми со уникатна кожна финиш со алатка и чипка за движење. Во форма и насликана исто како каубојски чизми, на вашите гости дефинитивно ќе им треба двојно преземање кога ќе го видат на прв поглед!. Coke Can и реквизитите поставени до фигурата не се вклучени со списокот. Тие имаат за цел да обезбедат перспектива на големината на предметот. Дали знаете lубител на теми од земја западна или Тексас таму на која е потребна убава рамка за слика. Ова е совршен западен украси одличен подарок за роденден, Божиќ, ден на ветерани или само затоа што. Одлично парче за разговор и прекрасен додаток на секоја просторија. Се одликува со западен каубојски чизми со уникатна кожна финиш со алатка и чипка за движење. Во форма и насликана исто како каубојски чизми, на вашите гости дефинитивно ќе им треба двојно преземање кога ќе го видат на прв поглед!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата