Kukko Techno - Универзални влечечи на ногата, техно, техно

Kukko Techno - Универзални влечечи на ногата, техно, техно

Достапно за вашата нарачка
DEN 3194.56
Залиха:

Капацитет (екстракт) : 7,9 инчи (200 мм), должина на рака : 5,9 инчи (150 мм). Едноставна градба со 2-рака влечеч. Капацитет (екстракт) : 7,9 инчи (200 мм), должина на рака : 5,9 инчи (150 мм). Едноставна градба со 2-рака влечеч. Нан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата