30/8ZZ Аголен Контакт Двоен Ред Лежиште 8x22x11mm

30/8ZZ Аголен Контакт Двоен Ред Лежиште 8x22x11mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 1174.40
Залиха:

30/8 ZZ Аголен Контакт Заштитен Топчест Лежиште Едно Лежиште 8x22x11mm 30/8 ZZ Аголен Контакт Заштитен Топчест Лежиште, Лежиштето е изработено од Хромиран Челик, секое лежиште има 2 Метални Штитови за заштита на лежиштето од прашина или каква било можна контаминација, ова е само подмачкани лежишта (лежиштето е веќе подмачкано). Големина : 8 x 22 x 11mm Ставка : 30/8 ZZ Дворедно Количество Топчесто Лежиште : Едно Затворање На Лежиштето : Метални Штитови Внатрешен Дијаметар : 8mm Надворешен Дијаметар : 22mm Ширина : 11mm Тип : Двореден Аголен контактен топчест лежиште динамички рејтинг На оптоварување Cr : 5100 N статички рејтинг На оптоварување Cor : 2600 N 30/8 ZZ Аголен Контактен Двореден Лежиште 8х22х11мм30-5зз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата