ИФКДД 15/25/30см Алуминиумска Легура Керамика Тркало Грамофон Торта Украсување Вајање Тркало Грамофон За Керамички Глина Ротирачки Алатки

ИФКДД 15/25/30см Алуминиумска Легура Керамика Тркало Грамофон Торта Украсување Вајање Тркало Грамофон За Керамички Глина Ротирачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Име : Ротирачко Керамичко Тркало. Материјал : алуминиумска легура. Прецизни тивки лежишта, флексибилна ротација, непречено и непречено функционирање. Изработени од и издржлива алуминиумска легура, која е поврзана со топчести лежишта со високи перформанси, со што горниот дел може лесно да се ротира. Грамофон за скулптури, рачно ротирачко грнчарско тркало за украсување, грамофон за глинено керамичко моделирање. Име : Ротирачки Керамички Тркала Материјал : алуминиумска легура прецизни тивки лежишта, флексибилна ротација, непречено и непречено функционирање.Изработени од и издржлива алуминиумска легура, која е поврзана со топчести лежишта со високи перформанси, со што горниот дел може лесно да се ротира.Грамофон за скулптури, рачно ротирачко грнчарско тркало за украсување, грамофон за глинено керамичко моделирање.Секификација : Горен дијаметар на Грамофонот : 30см/25см/15цмртна Плоча Со Помал дијаметар : 20см/15см/12см висина : 5см боја : како што е вклучено пакувањето : 1 * Ротирачко Тркало За Керамика : 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см (0,4-1,18") поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете.Керамика Скулптура Карпа Сликарство Уметност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата