Хемотон 1. 5L стаклена вода стомна со рачка со сок од чиста вода сок со сок од капа со леден чај од чај од чај од чај за топло ладно вино млеко и пијалок сок

Хемотон 1. 5L стаклена вода стомна со рачка со сок од чиста вода сок со сок од капа со леден чај од чај од чај од чај за топло

Достапно за вашата нарачка
DEN 469.12
Залиха:

Има голем капацитет да му служи на вашето семејство или да ги забавува вашите гости. Погодно е за дома, канцеларија, ресторан, итн. За домашен пијалок лежечки чај пијалок стомна за сок од вода со сок од лимонада од сок од вода. Произведен со врвен стаклен материјал, издржлив и може да се користи долго време. Совршен за држење ладна вода, чај, млечен чај, кафе, овошен сок и многу повеќе. Преносна рачка, направете ја попрактична за употреба. Овој ладен котел со голем сад, поудобен за употреба. Ова шише за складирање на стакло со модерен изглед, може да одговара на кој било стил на украсување на домови. Има голем капацитет да му служи на вашето семејство или да ги забавува вашите гости. Погодно е за дома, канцеларија, ресторан, итн. За домашен пијалок лежечки чај пијалок стомна за сок од вода со сок од лимонада од сок од вода. Произведен со врвен стаклен материјал, издржлив и може да се користи долго време. Совршен за држење ладна вода, чај, млечен чај, кафе, овошен сок и многу повеќе. Преносна рачка, направете ја попрактична за употреба. Овој ладен котел со голем сад, поудобен за употреба. Ова шише за складирање на стакло со модерен изглед, може да одговара на кој било стил на украсување на домови. Опис Овој стомна за вода е многу лесен и издржлив за употреба, изработен од материјал со добар квалитет. Совршен стомна за топли и ладни пијалоци и во вода, чај, кафе, млеко, вода, итн. Има голем капацитет да му служи на вашето семејство или да ги забавува вашите гости. Погоден за дом, канцеларија, ресторан, итн. Карактеристики- боја : разновидна боја./- Материјал : стакло. 00x12. 50см/- произведен со врвен стаклен материјал, издржлив и може да се користи долго време. Овој ладен котел со голем сад, поудобен за употреба.- Има голем капацитет да му служи на вашето семејство или да ги забавува вашите гости. Погоден за дома, канцеларија, ресторан, итн.- Совршен за држење ладна вода, чај, млечен чај, кафе, овошен сок и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата