Ерменија САД корен од срцев ритам мажи 2 парчиња хавајски сет копче-долу кошули со кратки ракави, панталони за плажа лабави вклопени манжетни тренерки

Ерменија САД корен од срцев ритам мажи 2 парчиња хавајски сет копче-долу кошули со кратки ракави, панталони за плажа лабави

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Кошулата за мажи на хавајски и краток сет, изработен од полиестер. Оваа облека на плажа е лесна, дише, мека, ткаенина за брзо сушење е удобна за носење. Копчињата со кратки ракави нагоре за мажите поставени, лесни за чистење, може да се мијат со рака или машина, не се впиваат долго време, не се бели. Копчето за кратки ракави за кратки ракави надолу од кошули и панталони е многу погодно за секојдневно носење, кампување, Хаваи, крстарења, плажа на сонце, риболов, роденденска забава, одмор, диплома за забава, крстарења, патување. Кошулата на хавајските костуми има преден џеб, кој е многу погоден за складирање на мобилни телефони, очила за сонце или мали алатки. Шорцевите се направени со еластична половината и цртежот за удобно вклопување. Имаме 7 големини (XS-3 XL) за избор. Прочитајте ја табелата со големина внимателно пред да го набавите, имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно контактирајте не.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата