Држач за крпи за хартија од Mickидна хартија - 4090 кафеаво дрво

Држач за крпи за хартија од Mickидна хартија - 4090 кафеаво дрво

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Цврста конструкција - изработена од мазно гума, овој држач за пешкири за хартија е силен, стабилен и издржлив. Лесно за склопување, вклучен хардвер. Хоризонтален дизајн - Предметот е хоризонтално поставен на wallидот и одговара на стандардните големини на ролна. Лесен пристап - Овозможува чисти солзи, чувајте хартиени крпи со лесен пристап и нагоре од вашиот бројач. Нема потреба од страв од превртување и нема да заземе витален простор за countertop!. Материјал : Дрво. Тип : држач за хартиена крпа. Димензија на артикалот - предметот има ширина од 5,5 ", длабочина од 9", висина од 6 "и тежина од 1,6 фунти. Кујнски шарм - место на најзгодното место за брзо расчистување. Едноставно за отстранување на празни ролни и вметнете нова Една димензии : 5 x 3. Цврста конструкција - Изработена од мазна гума, овој држач за пешкир за хартија е силен, стабилен и издржлив. Лесен за склопување, вклучен хардвер. Хоризонтален дизајн - предметот е хоризонтално поставен на wallидот и одговара на стандардниот ролна Големини. Лесен пристап - Овозможува чисти солзи, чувајте хартиени крпи со лесен пристап и нагоре од вашиот бројач. Нема потреба од страв од превртување и нема да заземе витален простор за countertop! Димензија на артикалот - Предметот има ширина од 5,5 ", длабочина од 9", висина од 6 "и тежина од 1,6 фунти. Кујнски шарм - ставете на најзгодната локација за брзо расчистување. Едноставно да се отстранат празни ролни и да вметнете нова. Димензии : 5 x 3. ✔ *** Ве молиме, известете нè директно за какви било проблеми со авторските права, трговските марки или патентите. Ние го сфаќаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстраниме сите списоци едноставно со контактирање со нас преку нашата продавница. Diamond Home не го произведува овој производ и само извори од реномирани и 100% верификувани добавувачи кои имаат валидни фактури.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата