Гумен лист, буна-н гума, ширина 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 во, лепило за поддршка 60А

Гумен лист, буна-н гума, ширина 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 во, лепило за поддршка 60А

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни. Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гумен лист. Гумен лист. Гумен лист, буна-n гума, ширина 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 in, лепило поткрепа 60a.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата