Дрвена индустрија вежба бит 4-8мм HSS пресврт за вежбање, дополнителен долг 200мм директно шента, што се користи за метални пластични алатки за напојување со метални ал

Дрвена индустрија вежба бит 4-8мм HSS пресврт за вежбање, дополнителен долг 200мм директно шента, што се користи за метални

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Помага да се отстранат чиповите и остатоците од вежбата за вежбање, ги намалуваат триењето и топлината и постигнува побрз и постуден процес на дупчење. Материјал : HSS. Големина : околу 200мм. Тип : вежба за пресврт. Снабдување со DIY : Обработка на метал. Погодно за DIY за домаќинства и општа градежни / инженерски цели.100% и висок материјал за квалитет : HSSSIZE : Околу 200mmtype : Снабдувања за вежбање на пресврт : Метал Обработка Дијаметар : 4мм / 4,5мм / 5мм / 6мм / 8ммнота : 1. Поради мерење на раката, грешката во големината е околу 1-3см2. Забележете дека заради ефектите на осветлувањето и поставките за осветленост/контраст на следење, итн., Тонот на бојата на фотографијата може да биде малку поразличен од вистинската Project Package Вклучена : 1 x вежба за пресврт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата