Зачудувачки куќиште со сив молив, цветна кралска поврзана гранки, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, сиво бело

Зачудувачки куќиште со сив молив, цветна кралска поврзана гранки, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, сиво

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Големина на случајот - 8,5 "W x 5,5" L. Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Карактеристики - Декоративно дигитално печатење на предната размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Големина на случајот - долга 5,5 "широк x 8,5". Декоративно и пространа случајна црна молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба за торбички со двојна патент и капак. Карактеристики - живописна дигитална печатена слика е на горниот дел од капакот на размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Мулти намена - корисна и преносна. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Нашите случаи со моливи се направени со цврсти материјали, така што ќе го користите нашиот производ долго време. Отпечатоците се исто така направени со врвни машини и бои, така што тие исто така нема да исчезнат брзо. Можете да чувате различни предмети во овие случаи на торбички, како пенкала, моливи, бришачи, олово, скици, тетратки, ножици. Нашите торби со моливи се дизајнирани да се користат во канцелариите, но тие исто така можат да бидат многу корисни во дневни ситуации. Може да складира различни материјали како што се медицински, алатки, уметност, храна, прибор, тоалети. Има многу складирање за најразлични предмети со големина заради неговиот простран дизајн. Бидејќи не е вкочането, може да се чува во преполни торби со учебници за лаптопи или уметнички материјали. Заштитниот капак има сврзувачки елементи за кука и јамка. Совршена идеја за подароци за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг и сите други сакани со 10 илјади илјади изненадувачки дизајни. Како производители на дигитален печатен домашен текстил, ги следиме тековните трендови и ви ја носиме најновата домашна мода. Или подарок за вашето семејство или пријател, родители, баби и дедовци, роднина, дечко, девојка или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Секој ќе ја сака оваа ставка. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете kindубезно дозволете 1-2 см несовпаѓање. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но како резултат на разликите во мониторите на компјутерите, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во боја помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата