Партнери Бренд PG12013E ознаки за испорака, пред-жичани, 13 пт, 2 3/4 x 1 3/8, флуоресцентно розово

Партнери Бренд PG12013E ознаки за испорака, пред-жичани, 13 пт, 2 3/4 x 1 3/8, флуоресцентно розово

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Ознаките имаат 3/16 „засилен, отпорен на солза, жичен со 12“, 26 мерач жица. Дополнителна жица Достапен број на акции G2500. Достапно во случајни количини. Ознаките имаат 3/16 „засилен, отпорен на солза, жичен со 12“, 26 мерач жица. Дополнителна жица Достапен број на акции G2500. Достапно во случајни количини. 2 3/4 "x 1 3/8" флуоресцентно розово 13 стр. Ознаки за испорака - пред -жица. Светли флуоресцентни ознаки бараат внимание! Ознаките имаат 3/16 „засилен, отпорен на солза, жичен со 12“, 26 мерач жица. Дополнителна жица Достапен број на акции G2500. Достапно во случајни количини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата