Weelikeit Smart Watch Fitness Tracker со 1,36 AMOLED дисплеј, Bluetooth Calling Watch

Weelikeit Smart Watch Fitness Tracker со 1,36 AMOLED дисплеј, Bluetooth Calling Watch

Достапно за вашата нарачка
DEN 703.84
Залиха:

Smartwach доаѓа со бесплатна кожна лента. Здравствениот часовник врши 24/7 мониторинг на висока прецизност на отчукувањата на срцето, да разберете како се чувствува вашето тело и приход на издржливоста на вашиот тренинг. Ако не ви треба функција за повик, само исклучете го режимот на аудио на часовникот. Добар избор како подарок за вашите пријатели и членови на семејството. 【Bluetooth повик Примање/бирање】 Овој паметен часовник може да оствари повици откако ќе се поврзете со Bluetooth, можете директно да го бирате телефонскиот број на екранот и да одговорите на повикот. 【Фитнес тракер со 13 режими на спорт】 Овој часовник за фитнес тракер може точно да обезбеди мониторинг на отчукувањата на срцето од 24 часа, калориите согорени бројачи, бројачот на чекори, мониторингот на спиењето и женскиот циклус Следење.0 и погоре), со употреба на водоотпорни звучници со висока верност ви овозможува да вежбате, фитнес и велосипед без раце. 13 Спортски режими се по избор, вклучително и разни активности на отворено и затворено, ви овозможуваат да ја добиете статистиката во реално време за време на вежбањето на часовникот.0 (поддржува Android 4. Smartwach доаѓа со бесплатна кожна лента. Ако не ви треба функција за повик, само исклучете го режимот на аудио на часовникот. Добар избор како подарок за вашите пријатели и членови на семејството. Може да овозможите 24-часовно откривање на отчукувањата на срцето во апликацијата.【Bluetooth повик Примање/бирање】 Овој паметен часовник може да оствари повици откако ќе се поврзете со Bluetooth, можете директно да го бирате телефонскиот број на екранот и да одговорите на повикот. 【Фитнес тракер со 13 режими на спорт】 Овој часовник за фитнес тракер може точно да обезбеди мониторинг на отчукувањата на срцето од 24 часа, калориите согорени бројачи, бројачот на чекори, мониторингот на спиењето и женскиот циклус Следење. Има многу практични карактеристики, како што се повик, потсетник за пораки, IP68 водоотпорен, женски тракер за менструален циклус, алармни часовници, контрола на музика, стоперка, тајмер, седечки потсетник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата