UHU 3-39017 6 x 10 ml оригинален YC сјајно лепак

UHU 3-39017 6 x 10 ml оригинален YC сјајно лепак

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

креативен сјај забава на многу видови на материјал. Дополнителна мека цевка со прецизна млазница - идеална за деца. растворувач бесплатно. Измива. Дерматолошки тестиран. креативен сјај забава на многу видови на материјал. Дополнителна мека цевка со прецизна млазница - идеална за деца. растворувач бесплатно. Измива. Дерматолошки тестиран. Уху Млад креативен 'сјајно лепак, креативниот сјај забава за разни материјали, во "оригинални" или "сјајни" бои. Да се ​​создадат слики, честитки, хартија за завиткување, рамки за слики и многу повеќе со дополнителни брилијантни сјајни ефекти. Дополнителната мека цевка со прецизна млазница овозможува чиста и прецизна примена и е идеална за мали раце. Не-дрип и без низа. Уху Млад креативен 'сјајни лепак е без растворувач и се мијат вода, како и дерматолошки тестиран.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата